Nieuwe sponsor: Schadeherstel Bolsward
Stockcarfanaat Auke Elzinga, eigenaar van Schadeherstel Bolsward, zal zowel voor de Senioren als de Junioren de spoilers van de winnaars spuiten.
HOOFDSPONSORS
1 aug 2016 16:34
Stockcarfanaat Auke Elzinga, eigenaar van Schadeherstel Bolsward, zal zowel voor de Senioren als de Junioren de spoilers van de winnaars spuiten.
31 jul 2016 19:54
Door Ruud Kwakernaak
1 jul 2016 13:47
Door NAC Autocross
30 jun 2016 22:44
Door Ruud Kwakernaak
13 jun 2016 22:00
De tussenstanden van de Ronald Morien Supercup na Blauwhuis 5 juni staan on line.
10 jun 2016 21:15
De 5e kwalificatiewedstrijd om de Ronald Morien Stockcar Formule 2 Supercup in Blauwhuis leverde de organisatie van deze supercup een hoop kopzorgen op, doordat gelijktijdig op deze wedstrijddag het Europees Kampioenschap van Landstockcar werd verreden moesten zowel de senioren als de junioren 2 manches en 1 finale rijden in plaats van 3 manches en 1 finale, voor de junioren leverde dit geen problemen op want omdat in deze klasse alle rijders de finale mogen rijden werd de finale ook als een kwalificatiemanche van de Supercup gemaakt, voor de senioren ligt dat echter anders, bij de senioren moeten de rijders zich kwalificeren voor de finale, te weinig of geen punten betekent geen deelname aan de finale. Vooraf was daarom besloten om een andere puntentelling, normaal krijgen de eerste 10 rijders per manche punten nu waren dat 15 rijders. Achteraf gezien hadden de senioren makkelijk 3 manches kunnen rijden een aantal rijders waren niet aanwezig ondanks dat zij toch stonden ingeschreven. Ook de startopstellingen klopte dit keer niet, de wedstrijdleiding weet blijkbaar niet hoe de gradings op dit moment zijn, nu waren er coureurs die de grading geel hebben en moesten starten onder blauw, maar coureurs die de grading blauw hebben en onder geel starten. De mannen die de Nederlandse gradinglijst bijhouden Michael Schutter en Mike Sijbers leveren altijd een mooi stukje vakwerk af en hebben er zelfs een website van gemaakt met daarbij ook de puntenstand, makkelijker kan het eigenlijk niet, voor diegene die het niet weten de site is te vinden onder http://www.gradings.nl/ , ook voor de rijders zelf ligt hier een stuk eigen verantwoording, laat duidelijk zien wat je grading is door je dak spoiler met de juiste kleur te voorzien. Maar nu het raceverslag, want er werd weer heerlijk gestreden om de punten.
CONTACT
Contactgegevens
Stichting F2 Supercup
Plaats van vestiging: Sneek
KvK nr. 55208894
Rabobank NL87 RABO 0136973353
Contactpersoon: Ge v/d Linden 06-13132049
Secretariaat: Welly Abma
Rode klaver 31
8607 EH Sneek
email: info@f2stockcarsupercup.nl